Почетна Мени Cheeseburger

Cheeseburger – 280 ден.

ФХ интегрално лепче, 180гр јунешка плескавица, ајамер со ниска масленост, кисели краставички, кечап, сенф, веџис компир.

Нутритивна вредност:
– 801 калории
– 56гр протеини
– 70гр јаглехидрати
– 33гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK