Почетна Мени Chicken Power

Chicken Power – 280 ден.

ФХ интегрално лепче, пилешка плескавица, ајдамер со ниска масленост, марула, сос со ниска масленост, кечап, веџис компир.

Нутритивна вредност:
– 649 калории
– 45гр протеини
– 70гр јаглехидрати
– 21гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK