Почетна Мени Classic Burger

Classic Burger – 270 ден.

ФХ интегрално лепче, 180гр јунешка плескавица, кисели краставици, кечап, веџис компир.

Нутритивна вредност:
– 693 калории
– 47гр протеини
– 70гр јаглехидрати
– 25гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK