Chicken Avocado Wrap

by admin_fhouse

Chicken Avocado Wrap – 320 ден.

Интегрална тортиља, пилешки стек, авокадо, песто сос, шери домат, рукола, марула, моцарела.

Нутритивна вредност:
– 502 калории
– 35гр протеини
– 50гр јаглехидрати
– 18гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK