Muscle Wrap – 350 ден.

Интегрална тортиља, 150гр мелен рамстек, ајдамер со ниска масленост, кромид, печурки, марула, домат, BBQ сос, ниско калоричен сос.

Нутритивна вредност:
– 503 калории
– 42гр протеини
– 50гр јаглехидрати
– 15гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK