Vegan Wrap – 260 ден.

Интегрална тортиља, хумус, димено тофу, рукола, марула, црн грав, кромид, пченка.

Нутритивна вредност:
– 365 калории
– 16,5гр протеини
– 58гр јаглехидрати
– 7,8гр масти

Алергени:
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK