Chicken Classic – 250 ден.

200гр пилешки стек, интегрален ориз/басмати ориз/брокула и морков.
*Turkey Classic со мисиркин стек

Нутритивна вредност:
– 470 калории
– 44гр протеини
– 60гр јаглехидрати
– 6гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK