FH Chicken – 290 ден.

200гр пилешки стек, сецкан мешан зеленчук: брокула, морков, модар домат, тиквици, урда, чили сос.
*Turkey Veggie (со мисиркин стек)

Нутритивна вредност:
– 311 калории
– 41гр протеини
– 12гр јаглехидрати
– 11гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK