FH Burger – 330 ден.

ФХ интегрално лепче, 180гр јунешка плескавица, ајдамер со ниска масленост, ајзберг, сос со ниска масленост, кечап, веџис компир.

Нутритивна вредност:
– 790 калории
– 60гр протеини
– 70гр јаглехидрати
– 30гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен
🥚 Јајце

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK