Почетна Мени Classic Оmelette

Classic Оmelette

by admin_fhouse

Classic Оmelette – 220 ден.

3 јајца, печурки, урда, маслинки.

Нутритивна вредност:
– 341 калории
– 32гр протеини
– 6гр јаглехидрати
– 21гр масти
 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK