Почетна Мени Salmon Salad

Salmon Salad

by admin_fhouse

Salmon Salad – 390 ден.

Димен лосос, рукола, сув домат, капари.

Нутритивна вредност:
– 223 калории
– 19гр протеини
– 32гр јаглехидрати
– 2гр масти

Алергени:
🐟 Риба

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK