Почетна Мени Whey Oatmeal

Whey Oatmeal – 260 ден.

Млеко со ниска масленост, 30гр веј протеин од чоколадо или ванила, овес, гранола без шеќер, путер од кикирики, шумско овошје, банана, бадеми, кокос.

Нутритивна вредност:
– 654 калории
– 43гр протеини
– 80гр јаглехидрати
– 18гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK