Почетна Мени Pesto Pasta

Pesto Pasta – 280 ден.

Интегрални шпагети/фусили, песто, нискокалоричен бел сос, пармезан, лук.

Нутритивна вредност:
– 541 калории
– 23гр протеини
– 65гр јаглехидрати
– 21гр масти

Алергени:
🥛 Млечни производи
🌾 Глутен

 

Може да ви се допадне...

mk_MKMK